Praca zdalna w EstiCRM cz. 2: Wirtualne prezentacje + czat z klientem

Opublikowano:
24
.
03
.
2020
przez: 
Dział Pomocy EstiCRM

Kluczowym narzędziem do pracy zdalnej w branży nieruchomości jest wirtualna prezentacja lub jak kto woli, wirtualny spacer. W tym rozdziale przyjrzymy się możliwościom, jakie daje integracja dwóch narzędzi: EstiCRM i SpotBrowser.

Potrzebujesz sytemu, który sprawdzi się w Twojej branży? Odkryj możliwości Esti CRM dedykowane dla: 
Esti dla Agentów Nieruchomości
Esti dla Deweloperów

Czym jest Spot Browser?

W dzisiejszych czasach publikacja wirtualnej prezentacji to za mało. Rolą agenta nieruchomości jest przedstawić zalety nieruchomości i jej otoczenia, a wirtualna rzeczywistość musi mu to umożliwić.

Naprzeciw tym oczekiwaniom wyszli specjaliście ze SpotBrowser tworząc narzędzie do tworzenia wirtualnych spacerów wyposażonych w czat. Kiedy klient wirtualnie zwiedza nieruchomość, ma możliwość kontaktu z agentem poprzez wbudowany w prezentację czat.
Po nawiązaniu kontaktu agent może przejąć widok klienta i w trakcie opisywania mu nieruchomości obracać dowolnie prezentację. Dzięki temu proces prezentacji przypomina prezentowanie nieruchomości na żywo.

Czat w wirtualnym spacerze dostępny jest bez względu na to gdzie jest opublikowany, zarówno na www, w wydrukach jak i na portalach.

Wszyscy Klienci EstiCRM otrzymają w Spot Browser 5% rabatu, a pierwszy miesiąc jest darmowy.

Co daje integracja EstiCRM i SpotBrowser?

Jeśli podczas tworzenia wirtualnego spaceru SpotBrowser podasz numer oferty w EstiCRM, to klient oczekujący na czat wyśle powiadomienie bezpośrednio do Twojego konta w EstiCRM. Otrzymasz powiadomienie, które wyskoczy Tobie w programie oraz pojawi się pod ikonką dzwonka na górze panelu. Integrację opisuje poniższy film.

Publikacja wirtualnego spaceru

Kolejną zaletą integracji jest automatyczna publikacja linku z wirtualnym spacerem. Po zakończeniu pracy nad wirtualnym spacerem Spot Browser automatycznie zapisze w EstiCRM adres prezentacji. Jeśli oferta jest aktywna, prezentacja zostanie automatycznie wysłana na portale i www.

Portale i www to nie wszystko. W wydrukach ofert z EstiCRM dodaliśmy kilkalny kod QR prowadzący do wirtualnej prezentacji.

Jeszcze więcej możliwości

Prosty edytor wirtualnych prezentacji i czat z klientem to tylko część możliwości, jakie daje SpotBrowser.
Kolejne to:

  • Generator Leadów
  • Śledzenie Leadów
  • Statystykę wyświetleń i skuteczności portali, www i innych źródeł
  • Funkcję „Zaczepka”

Szczegółowe informacje na temat tej funkcjonalności znajdziesz na stronie https://spotbrowser.com

Przeczytaj również...