FAQ

Często zadawane pytania

Jak eksportować oferty na własną stronę www?

Strony internetowe mogą otrzymywać od nas oferty w postaci pliku XML spakowanego razem ze zdjęciami i wysłanego na wskazany adres FTP serwera WWW. Dysponujemy także mechanizmem API, który jest doskonałym uzupełnieniem importu za pomocą plików XML. Wszystkie paczki wysyłamy w interwale co godzinę, jeśli tylko nastąpiła jakakolwiek zmiana w ofertach.‍

Co można modyfikować w szablonie strony www?

Wybierając stronę WWW z EstiCRM mają Państwo możliwość konfiguracji wielu elementów wyglądu serwisu, m.in logo, kolory czcionek, przycisków, nagłówka i stopki, zdjęcia w banerze na stronie głównej, układ wyszukiwarki względem banera startowego, menu, dane kontaktowe, a także wszystkie teksty podstron.

Jak przenieść dane z innego programu do EstiCRM?

Po wygenerowaniu danych producent innego oprogramowania przekaże je Państwu w umówionym wcześniej formacie. Po otrzymaniu danych od poprzedniego operatora należy niezwłocznie przekazać je do nas. Od tej pory rozpoczyna się proces przenosin. W przypadku dużego archiwum proces migracji może ulec wydłużeniu, ale bez względu na to oferty zostaną zaimportowane już w pierwszej dobie. Po zaimportowaniu przez nas danych powiadomimy Państwa o tym fakcie i poprosimy o ich weryfikację w EstiCRM.

Od czego zacząć pracę z EstiCRM?

Pracę z EstiCRM najlepiej zacząć od eksportu ofert na portale ogłoszeniowe. W tym celu należy wystąpić do każdego z portali o dane do eksportu ofert z programu biurowego, a następnie wprowadzić je do systemu. Kolejnym krokiem jest decyzja dotycząca stworzenia strony WWW. W tym celu można skorzystać z jednej z opcji naszych stron szablonowych lub zamówić nową stronę u zewnętrznego wykonawcy.