CO MÓWIĄ O NAS

Opinie naszych klientów

Przez 10 lat pracy korzystałem z różnych rozwiązań CRM dla biur nieruchomości i tych dedykowanych dla jednego biura jak i największych dla wielu biur. Dziś pracując na EstiCRM mogę powiedzieć z całą pewnością korzystam z najlepszego

Marcin Bystry

Pepper House

Generalnie najważniejsza dla mnie jest zakładka "Zarządzanie zespołem". Tutaj mam wszystkie informacje na temat pracy zespołów jak i postępów poszczególnych pośredników. Na podstawie terminarza i zbiorczych statystyk oceniających efektywność pracy, wiem co jest naszą mocną stroną, a co muszę jeszcze dopracować. Bardzo pomocne narzędzie dla osób zarządzających firmą.

Szukaliśmy, szukaliśmy i szukaliśmy, testowaliśmy, testowaliśmy i testowaliśmy no i wybraliśmy EstiCRM. Po długim okresie testów większości programów do obsługi biur nieruchomości wybór był tylko jeden :) Od ponad roku System Aktywnej Współpracy opiera się informatycznie na EstiCRM, a że był to dobry wybór potwierdza ilość biur współpracujących w ramach S-A-W, które przeszły na rozwiązanie EstiCRM.

Pracuje na programie juz od niespełna roku i uważam że jest to jeden z lepszych programów na dziś, a korzystałem z wielu innych.

Paweł Podbielski

White Wood Nieruchomości

Przejście na EstiCRM było jedną z najważniejszych decyzji w firmie, która znacznie wpłynęła na komfort pracy agentów i bezpieczeństwo danych naszych klientów. Jesteśmy przekonani że trafiliśmy na produkt stworzony przez profesjonalistów i polecamy każdej firmie niezależnie od rozmiarów, gdyż jest to produkt który można wykorzystywać dowolnie wg własnych potrzeb.

Jolanta Starnawska

Starnawska Nieruchomości

Korzystanie z EstiCRM odmieniło mój biznes, teraz mogę się skupić na tym co kocham: poprawie jakości i ekspansji.

Paweł Stachowski

Wilsons Nieruchomości

Dział Pomocy EstiCRM pomimo wielu nowych użytkowników nadal jest dostępny dla klienta. Zespół jest otwarty na sugestie i uwagi od użytkowników programu, dlatego program coraz lepiej odpowiada naszym oczekiwaniom.

Sylwia Wróblewska

Dom Hunter

Bardzo nowoczesny i intuicyjny system do pracy zarówno dla agentów nieruchomości, jak i dla osoby odpowiedzialnej za grupę pośredników. Doskonała, prosta szata graficzna pozbawiona elementów zaburzających koncentrację i pozwalająca na długą pracę przed monitorem. Również aplikacja mobilna pozwala nam na kontrolę ofert i klientów w czasie spędzanym poza biurem. Program funkcjonalny, inteligentny, przyjemny w odbiorze, godny polecenia.

Marcin Żurawski

Dom & House

Program jest intuicyjny, nie tracimy czasu na wdrażanie agentów w zawiłości systemu (użytkownik w każdej chwili może włączyć funkcję pomocy, która podpowie mu co dalej zrobić). Wprowadzenie pełnej oferty nieruchomości zajmuje około 15 minut, a eksporty w mgnieniu oka znajdują się na pożądanych portalach. EstiCRM pozwala na sprawne zarządzanie kupującymi, dzięki temu już żaden klient nie zostanie zapomniany.

Paweł Bielicki

Spectroom S.C.

Poszukując programu do zarządzania biurem nieruchomości, kierowaliśmy się przede wszystkim jego funkcjonalnością i wszechstronnością. Przypadek sprawił, że na naszej drodze pojawił się EstiCRM i to był strzał w dziesiątkę! Według nas jest to program, który spełnia wszystkie nawet najbardziej wyszukane wymagania właścicieli biur nieruchomości.

Iwona Hirsz

Spectroom S.C.

EstiCRM to nowoczesne oprogramowanie o wysokiej funkcjonalności. Korzystając z dostępnych funkcji, nadając określone uprawnienia użytkownikom, firma może stworzyć dostosowane do własnych potrzeb i wygodne narzędzie do zarządzania zespołem oraz pracy pośrednika. Umożliwia w jednym miejscu nie tylko zgromadzenie wszystkich informacji o nieruchomości, ale również zaplanowanie jej prezentacji.

Piotr Jaskulski

Master Realtor

Zaufali nam najlepsi

Dołącz do grona użytkowników najlepszego oprogramowania CRM dla branży nieruchomości w Polsce
logo VINCI
logo Wilson's Nieruchomości
logo Ronson Development